info@glashatai.com 16:51 08.06.2026

Разкриха кражба на ток в радомирско


Разкриха кражба на ток в радомирско

Кражба на ток е установена в радомирското с. Стефаново. Вчера полицаи  съвместно с представители на електроразпределителното дружество проверили имот в селото, собственост на 65-годишна столичанка. Било установено неправомерно присъединяване към електропреносната мрежа с което били създадени условия за непълно отчитане на потребената ел. енергия. Образувано е бързо производство и работата продължава.


 


Публикувана на 01.10.2025


0 коментара