ПП-ДБ ще върне веднага мандата за съставяне на правителство, когато той бъде връчен от президента. Това обяви в Стара Загора съпредседателят на "Да, България" и депутат от ПП-ДБ Ивайло Мирчев.
"Президентът ще връчи мандата, когато реши и ние ще го върнем веднага. Трябват ни честни избори с нов главен прокурор. Избори, в които хората да могат да гласуват 100% машинно, без измами, без купувачите на гласове, без лимузините в ромските махали и без подмяна на бюлетини", коментира Ивайло Мирчев.
Както Глашатай писа Борисов: ГЕРБ ще върне мандата за съставяне на кабинет вчера лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов обяви, че още в понеделник ще върнат мандата на президента, веднага след връчването му

