Първият народен представител с подвижна приемна ще е перничанинът Мартин Жлпбинков. Инфото даде самият той в профила си в социалната мрежа. Там Жлябинков написа, че ще започвне да се среща с хората по улиците на Перник
"Искам да съм на терен при вас, както винаги е било. Затова ще бъда първият, а може би и единственият народен представител с мобилни приемни на терен.
Искам да идвам на място и да виждам с очите си какво става. С каквото зависи от мен – ще помагам. Ще давам гласност на проблемите ви. Където мога – ще бъда вашата опора. Но най-важното е, че ще се запознаем лично, работейки за доброто на Перник." е написал Жлябинков. Първата му мобилна приемна ще е в квартал Църква, утре.
Преди да влезе в Парламента Жлябинков беше част от екипа на Община Перник.

