info@glashatai.com 03:34 17.06.2026

Мор в градските автобуси. Пестят от климатик


Мор в градските автобуси. Пестят от климатик

В градските автобуси е истински мор. Температурите навън се покачиха, а в превозните средства стана нетърпимо, направо" , това споделят читатели на Глашатай, които използват обществения превоз в града.  Сигналите са от реите най-големи линии: 10, 17 и 20
Очевидно шофьорите /по собствена воля или така им е наредено, не се знае/ пестят от климатик. Отваряемите пространства в автобусите са минималн и пътуващите се чувстват като пред задушаване. Некачествената услуга, обаче се заплаща подобаващо.  
Последните два дни са първите топли за татази година. Истинските жеги тепърва предстоят. Дали и кошмарното пътуване ще продължи през лятото предстои да видим


Публикувана на 27.05.2026


0 коментара