Дъждът от последните часове наводни улици в Перник. Падналият валеж предизвика затруднения в придвижването. На места пътища и улици се превърнаха в реки, а колите едва се движат.
Социалните мрежи изобилтват от кадри на шофьори, които предупреждават къде има трудности в преминаването. Едно от тежките места е т.нар. външноградска магистрала. В района имаше започнат строеж на ново трасе, което наскоро стана предмет на питане в Общинския съвет. Оказа, се че имало свлачище.
Повече на Свлачище спира скъп път в Перник
Още по темата с дъжда Хора чакат автобус под открито небе в пороя

